Hakkımızda

TULGA Beşinci Teker, Türkiye’de lider konumunda bulunan bir kuruluş olup üretim haricinde , verdiği Servis  hizmeti ile de müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. 

1976 yılında çeşitli yedek parça üretimi için kurulan TULGA Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş , 2002 yılında İsim değişikliği ile TULGA Beşinci Teker Makine  Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Ünvanı değişmiştir, geçmişten gelen üretim ve bakım tecrübesi ile markalaşmış olarak Beşinci Teker ve Otomatik Çeki kancası üretimine devam etmektedir. 

TULGA ; Marka Tescil Belgesi alarak markalaşma sürecini tamamlamıştır.

TULGA; üretim kalitesi, termin performansı ve müşteri taleplerini karşılayabilme yetenekleri ile; Türkiye’de ve Dünyanın çeşitli bölgelerindeki Müşterilerine ürün sunmaktadır.

TULGA; Kendi üretimi olan 5. Teker Modellerini , Otomatik Çeki Kancası , Çeki Gözü üretimini alanında uzman personeli ile gerçekleştirmekte,  Kendi tesislerinde Servis , Bakım hizmeti vermektedir.

 

VİZYONUMUZ


Yasal haklara ve çevreye saygı,

Müşteriyi sürekli dinlemek,İsteklere olumlu cevap vermek,

Çalışanların yönetime katılması ve Sürekli iyileştirmenin sağlanması,

Kalite Yönetim Sisteminin performansının sürekli gözden geçirerek;etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, tüm çalışanların bu yaklaşımı anlaması ve benimsemesidir.

Bu anlayış TULGA Beşinci Teker Makina Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. nin Kalite Kültürünün temelini oluşturmaktadır.